Apie mus.

Trumpa istorija

Turto vertinimo įmonė UAB “Lituka” ir Ko buvo įkurta 2001 m. birželio 6 d., vykdant vieno tuometinių Lietuvos turto vertinimo lyderių – M.Ruzgio firmos “Lituka” struktūrinį pertvarkymą. Per visus 15 gyvavimo metų UAB „Lituka“ ir Ko išlieka didžiausiųjų turto vertinimo įmonių sąraše ir yra vienintelė visiškai specializuota turto vertinimo bendrovė.

Situacija šiandien

Šiandien UAB “Lituka” ir Ko – sėkmingai veikianti įmonė, teikianti plataus spektro turto ir verslo vertinimo paslaugas. Įmonė turi 9 (devynis) teritorinius skyrius, tai užtikrina teikiamos paslaugos aprėptį visoje Lietuvos teritorijoje. Įmonės civilinė atsakomybė apdrausta 290.000 Eur (du šimtai devyniasdešimt tūkstančių eurų) suma.

Įmonės kolektyvas

Šiuo metu įmonėje dirba 22  aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Didžioji specialistų dalis įmonėje dirba nuo pat jos įkūrimo 2001 metais. Visi įmonės darbuotojai turi aukštąjį išsilavinimą, beveik visi (virš 70 procentų) iš jų yra išlaikę turto vertinimo veiklai privalomus kvalifikacinius turto vertintojo arba vertintojo-asistento egzaminus.

Narystė

UAB “Lituka” ir Ko yra Lietuvos turtą ir verslą vertinančių įmonių asociacijos  steigėja ir valdybos narė. Aukštos kvalifikacijos įmonės  darbuotojai aktyviai dalyvavo (dalyvauja) kuriant turto  vertinimo veiklą reglamentuojančius teisės aktus bei Nacionalinius turto vertinimo standartus.